Firemné podujatia na kľúč. Teraz s programom zadarmo!

22. marca 2023


Hľadáte dokonalé miesto pre vaše podujatie? Či už ide o teambuilding, konferenciu alebo akýkoľvek iný event Trinity Hotels & Resorts sú dokonalým riešením. Teraz navyše dostanete ku každému eventu nad 10 000 eur v mesiacoch apríl až jún teambuildingový alebo večerný program v hodnote 1000 eur úplne zadarmo. 

Dokonalé miesto pre vaše podujatia

Trinity Hotels & Resorts sú dokonalým riešením. Plne modernizované a vynovené kongresové priestory našich hotelov sa vedia prispôsobiť na mieru. Či už ide o konferenciu, teambuilding či dokonca galavečer, je to len na vás. Naše priestory sa prispôsobia vašim potrebám.

Starosti nechajte na nás

Ušetrite svoj čas. Organizáciu vášho eventu môžete zveriť kompletne do našich rúk. Naša interná eventová agentúra Boutique events sa postará o všetko- od prípravy až po samotnú realizáciu. 

Záruka kvality

Dokážeme pokryť všetky vaše potreby. Väčšinu služieb zabezpečujeme inhouse, máme tím odborne školených animátorov a moderátorov. Rovnako spolupracujeme len s tými najprofesionálnejšími subdodávateľmi.  Vieme tak zaručiť maximálnu kvalitu a hladký priebeh vášho eventu.

Presne podľa vašich predstáv

S každým klientom absolvujeme osobné stretnutie, kde presne zistíme jeho potreby a očakávania. Vybrať si môžete z viacerých prepracovaných tematických eventov a rôznych druhov teambuildindov, no samozrejme výsledná podoba je kompletne na vás. Radi pre vás vytvoríme podujatie kompletne na mieru. 

Výhodnejšie to už nikdy nebude

Teraz navyše dostanete k akémukoľvek podujatiu v hodnote viac ako 10 000 eur teambuildingovú aktivitu alebo večerný program v hodnote 1 000 eur úplne zadarmo. Vybrať si môžete z dvoch typov teambuildindových aktivít, a to športovej alebo zábavnej, alebo z dvoch večerných programov, a to hollywood kvíz alebo kahoot kvíz. Akcia platí pre eventy v mesiacoch apríl až jún. Viac informácií vám radi poskytnú naši obchodní zástupcovia, ktorí vám všetko vysvetlia do posledného detailu. 


Tak na čo ešte čakáte? Dajte svojim podujatiam nový rozmer a kontaktujte nás.