MediaTro

SÚKROMNÁ HOTELOVÁ KINOSÁLA

MediaTro SENEC Aqua Resort

Privátna plne vybavená kinosála so štandardnou kapacitou 23 ľudí s príjemným stupňovitým sedením, uspôsobeným pre podávanie občerstvenia a nápojov s obsluhou servírky/čašníka.
Samozrejmosťou je vybavenie pre pohodlné písanie či prácu na notebooku, zázemie pre organizovanie prezentácii, školení, tlačových konferencii či predstavení produktov.

MediaTro SITNO Forest Resort

Súkromná, plne vybavená kinosála so štandardnou kapacitou 23 ľudí s príjemným stupňovitým sedením s ideálnym výhľadom na plátno.
Samozrejmosťou je obsluha servírky/čašníka, ako aj vybavenie pre pohodlné písanie či prácu na notebooku. Ideálny priestor pre vaše tlačové konferencie, uvedenie produktu na trh, ale aj organizovanie školení či iba sledovanie športového prenosu alebo obľúbeného filmu s rodinou či priateľmi.

MediaTro ATRIUM High Tatras

Súkromná plne vybavená kinosála so štandardnou kapacitou 24 ľudí s príjemným stupňovitým sedením. Samozrejmosťou je obsluha servírky/čašníka. V prípade potreby vám zabezpečíme vybavenie pre poslucháčov i prezentujúcich. MediaTro je ideálny priestor pre vaše tlačové konferencie, uvedenie produktu na trh, ale aj organizovanie školení či iba sledovanie obľúbeného filmu s rodinou či priateľmi.