Hotel SITNO

Forest resort

Štvorhviezdičkový hotel v Štiavnických vrchoch vás zavedie do srdca slovenskej prírody s ponukou najmodernejšieho vybavenia pre váš kongres, školenie či firemné podujatie. SITNO FOREST RESORT je tým správnym miestom pre váš firemný event aj vďaka výnimočným priestorom.

preview

Na každý event máme riešenie

 • v malebnom prostredí, v srdci Štiavnických vrchov
 • ideálna vzdialenosť do 1,5 hodiny od hlavného mesta
 • nové kongresové centrum so 4 kongresovými priestormi
 • novozrekonštruovaný Wellness and Spa
 • nová bazenová hala a moderný vonkajší nerezový bazén

Pozdvihnite firemný event na novú úroveň zážitku v SITNO FOREST RESORT.

Kongresy, školenia a nezabudnuteľné teambuildingy v srdci Štiavnických vrchov

Image
Martina Beňová
Obchodná manažérka hotela Sitno

SITNO Forest Resort

 • Celková Kapacita: 214 lôžok + 80 prísteliek 5 poschodí a 103 izieb
 • Kapacita kongresových priestorov: 600 osôb
 • Kapacita parkoviska: 130 miest
 • Vonkajší aj vnútorný plavecký bazén
 • Unikátny koncept 4 Elements Aqua & Wellness
 • Parná bylinková, infra aj fínska sauna
 • Masáže a procedúry 4 Elements Day Spa
 • Hotelová kinosála MediaTro
 • Kulinárske štúdio Foodie pre jedinečný teambuilding spojený s varením a degustovaním

Školenia, porady, pracovné stretnutia

Ponúkame vám k dispozícii 3 plne vybavené salóniky s kapacitou 15 až 80 osôb s popisovateľnými stenami SmartWall a dataprojektorom. Píšte voľne po stene priamo do premietanej prezentácie, jednoducho zotrite, alebo pokračujte na vedľajšej stene! Všetky miestnosti sú klimatizované a ich prednosťou je prirodzené denné svetlo s možnosťou zatemnenia.

Na špecifické pracovné stretnutia či školenia ponúkame aj oddelené priestory Wine, Coffee & Tea Lounge, ktoré sú príjemnou zmenou oproti zaužívaným salónikom. K dispozícii presklená Private room alebo útulná samostatná Wine room. 

Salónik S1 prepojený s Bowling barom je ideálny na interaktívny coffebreak. 

Mediatro - prezentujte na veľkom plátne

Súkromná hotelová kinosála s pohodlným sedením a perfektným ozvučením poskytuje priestor pre naozaj výnimočné prezentácie. Ideálna pre skupiny do 20 osôb. MediaTro je plne vybavená kinosála s príjemným stupňovitým sedením s ideálnym výhľadom na plátno. Nadštandardný priestor pre tlačové konferencie, slávnostné uvedenie produktu na trh, ale aj organizovanie školení.

MediaTro je k dispozícii ako priestor na firemné aj súkromné stretnutia. Máte u nás kongres? Vymeňte večerné posedenie v hotelovom bare za kino a doprajte si zážitok pri sledovaní športových prenosov trochu inak. Samozrejmosťou je ponuka filmov na premietanie.

Teambuilding & firemný event

TOP služby pod jednou strechou. Prenájmom priestorov to nekončí. Naši evenťáci sú vám k dispozícii aj pri organizácii tematických podujatí. Teambuilding, firemná párty alebo obľúbený Family day s vlastným koncertom Kamarátov z Trinity.

Vyberte si tému a program, ktorý Vám vyhovuje najviac, všetko ostatné vyriešime za vás. K dispozícii aj pútavé teambuidldingové aktivity po školení (napríklad splavovanie Hronu) alebo vám zostavíme celodenný program na kľúč podľa vašich požiadaviek.

Atraktívny športový areál

Tenisový kurt, multifunkčné ihrisko, beach volejbalové ihrisko, 18-jamkový Adventure golf, 2 bowlingové dráhy, herňa GameZone, kde sa nachádza biliard, stolný futbal, air hockey a Xbox. Vonkajší a vnútorný bazén, oddychový termálny bazén. Oddelený zábavný vodný svet s toboganom a šmykľavkami.

Hotelový vodný svet je otvorený až do 22:00 a pre ubytovaných je vstup zdarma.

Image
Martina Beňová
Obchodná manažérka hotela Sitno

O hoteli

SITNO FOREST RESORT má vlastný priestranný športovo – oddychový areál. Ponúka pohodlné ubytovanie v pokoji horskej prírody v 103 izbách (dvojlôžkové izby, rodinné suity a business apartmány).

SITNO ponúka kongresové služby v 12 plne vybavených kongresových a školiacich priestoroch. Dominantou kongresovej časti je presklená sála s výhľadom na Štiavnické vrchy s kapacitou až 450 osôb. Sála je v klasickom režime rozdelená na dve menšie, čím vieme splniť požiadavky s organizáciou menších podujatí.

SITNO FOREST RESORT**** si zakladá na profesionálnom prístupe vo všetkých oblastiach poskytovaných služieb. V ponuke nechýba moderná gastronómia ani tradičné domáce jedlá. 

Image
Martina Beňová
Obchodná manažérka hotela Sitno

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Prehliadnite si naše priestory v 3D.


Fotogaléria


Tri destinácie pre vaše firemné akcie

Sme sieť kongresových hotelov a služieb na Slovensku. Trinity Hotels & Resorts Vám ponúka rovnako vysoký štandard služieb v troch rôznych destináciách a jedinečné priestory na Vaše stretnutia, ktoré nikde inde nenájdete. Všetky vaše akcie máte pod jednou strechou spoločnej hotelovej siete.