Výnimočné priestory

PRE VAŠE FIREMNÉ PODUJATIA

Súkromná kinosála MediaTro

Súkromné hotelové kinosály MediaTro sú primárne určené na premietanie filmov, no zároveň sú vhodným priestorom pre súkromné či firemné eventy, prezentácie a sledovanie športových podujatí. Vďaka modernému vybaveniu a neformálnemu usporiadaniu je MediaTro vyhľadávaným miestom pre firemné a kongresové podujatia, školenia a pracovné meetingy. Unikátny priestor kinosály sa vyznačuje stupňovitým sedením, profesionálnym ozvučením a doplnkovým set upom pre súkromné aj firemné akcie. Súčasťou vybavenia MediaTro je rečnícky pult, konferenčné stolíky, sieťové pripojenie pri každom gauči a štýlový retro popcorn stroj.

Kulinárske štúdio Foodie

Predstavujeme vám jedinečný koncept kulinárskeho štúdia a zážitkového varenia FOODIE. Unikátne priestory FOODIE, ktoré nájdete vo všetkých hoteloch Trinity Hotels and Resorts, sú primárne zamerané na zábavné kurzy varenia a teambuildingy, no svojím vybavením a profesionálnym set upom sú vhodné aj na školenia, kreatívne porady či imidžový business brunch s obchodnými partnermi.

Kreatívne dielne ArtClub

Tvorivé dielne ako aktivita pre netradičné teambuildingové aktivity a inovatívne pracovné meetingy. Predstavujeme vám priestor umeleckého štúdia ART CLUB, kde pod vedením skúseného inštruktora zdokonaľujete svoje zručnosti, cibríte kreativitu, zoceľujete trpezlivosť a budujete tímového ducha. V umeleckom ateliéri sme zhmotnili krédo „Think out of the box!”

Interaktívna herňa GameZone

Ak ste vo firme veľkí hráči, nechajte sa v rámci teambuildingu, alebo na odreagovanie počas školenia, zlákať interaktívnou herňou GameZone. Nájdete tu stolný futbal, air hockey, billiard, hernú konzolu XBox, elektronické šípky a veľa ďalších zábaviek na rozptýlenie počas firemného podujatia.