Gastronómia pre biznis

Bohatý kongresový raut, firemný brunch, coffee break či biznis obed

OBČERSTVENIE POČAS KONFERENCIE

Široká ponuka pokrmov formou bohatého rautu pre celý kongres

Špičkoví šéfkuchári v kongresových rezortoch TRINITY Hotels pripravia pokrmy perfektne koncipované na vaše firemné podujatie.

Naše hotelové reštaurácie sú prispôsobené pre plynulý servis pokrmov pre účastníkov kongresov s počtom účastníkov až 600 osôb


Á LA CARTE - CATERING - COFFEE BREAKS

Firemný brunch, biznis obed či štýlový coffee break počas školenia

Občerstvenie pre účastníkov kongresu formou bohatého rautu, biznis brunchu, obeda s obchodnými partnermi, polnočného občerstvenia počas firemného večierku či slávnostnej večere k výnimočnej príležitosti vašej spoločnosti. Popustite uzdu fantázii a chuťovým bunkám. V prípade záujmu vám s tvorbou menu radi poradíme.

Tradičný aj nadštandardný coffee break

Moderný servis, lahodná chuť a pestrý výber sladkých aj slaných coffee breakov. Vyskúšajte tiež kreatívnu pauzu v našom kulinárskom štúdiu FOODIE. Malý detail s veľkým úspechom, ktorý umocní dojem z vášho firemného podujatia. Zmena prostredia a lahodná káva počas pauzy zároveň pozitívne vplýva na sústredenie účastníkov.

BUSINESS BRUNCH S OBCHODNÝMI PARTNERMI

Staňte sa vo vašom segmente lídrom a určujte trendy biznis stretnutí. Pozvite svojich obchodných partnerov na imidžový business brunch v jedinečnom koncepte kulinárskeho štúdia FOODIE, ktorý nenájdete nikde inde na Slovensku. Taktiež môžete kolegov pozvať do kulinárskej školy, kde sa spoločne priučíte variť chutné pokrmy našich šéfkuchárov.


MODERNÁ MEDZINÁRODNÁ GASTRONÓMIA

`A LA CARTE REŠTAURÁCIE

SENEC AQUA RESORT

Hotelová reštaurácia MIRROR s prekrásnym výhľadom do areálu a na Slnečné jazerá v Senci ponúka výbornú domácu a medzinárodnú kuchyňu formou bufetu ako aj Á la carte servisom. Kapacita reštaurácie je 120 miest a ďalších 20 miest sa nachádza v kaviarenskej časti s modernými koženými sedačkami, kde si môžete vychutnať lahodnú kávu alebo miešaný drink. Priestory sú plne klimatizované. Priame prepojenie s reštauráciou MEETING a letnou terasou zvyšuje jej kapacitu až na 370 miest.

SITNO FOREST RESORT

Á la carte reštaurácia ponúka kvalitné gastronomické služby, široký výber jedál z jedálneho lístka, lahodiaci výber nápojov, rozmanitú vínnu kartu a príjemné prostredie.

Lahodný pokrm si môžete vychutnať aj na novo zrekonštruovanej letnej terase, ktorá ponúka jedinečný výhľad na areál hotela s vonkajším termálnym bazénom, adventure golfovým ihriskom a na okolitú prírodu Štiavnických vrchov. Terasa s komfortným ratanovým sedením je priamo prepojená s bazénovou terasou vonkajším schodiskom.

ATRIUM HIGH TATRAS

Objavte skutočný kulinársky zážitok v našej reštaurácii PARK. Kombinácia pravidelne obmieňaného jedálneho lístka, ktorý ponúka výber jedál slovenskej kuchyne, ale aj obľúbených špecialít medzinárodnej kuchyne, a panoramatického výhľadu na tatranské štíty, zaručuje dokonalý zážitok.

Reštaurácia PARK sa vyznačuje svojou príjemnou atmosférou a profesionálnym prístupom nášho obsluhujúceho personálu. Reštaurácia je ideálnym miestom na konanie slávnostných recepcií či rautov, rodinných osláv ako aj svadieb.