Gastronómia pre biznis

Bohatý kongresový raut, firemný brunch, coffee break či biznis obed

OBČERSTVENIE POČAS KONFERENCIE

Široká ponuka pokrmov formou bohatého rautu pre celý kongres

Špičkoví šéfkuchári v kongresových rezortoch TRINITY Hotels pripravia pokrmy perfektne koncipované na vaše firemné podujatie.

Naše hotelové reštaurácie sú prispôsobené pre plynulý servis pokrmov pre účastníkov kongresov s počtom účastníkov až 600 osôb


Á LA CARTE - CATERING - COFFEE BREAKS

Firemný brunch, biznis obed či štýlový coffee break počas školenia

Občerstvenie pre účastníkov kongresu formou bohatého rautu, biznis brunchu, obeda s obchodnými partnermi, polnočného občerstvenia počas firemného večierku či slávnostnej večere k výnimočnej príležitosti vašej spoločnosti. Popustite uzdu fantázii a chuťovým bunkám. V prípade záujmu vám s tvorbou menu radi poradíme.

Tradičný aj nadštandardný coffee break

Moderný servis, lahodná chuť a pestrý výber sladkých aj slaných coffee breakov. Vyskúšajte tiež kreatívnu pauzu v našom kulinárskom štúdiu FOODIE. Malý detail s veľkým úspechom, ktorý umocní dojem z vášho firemného podujatia. Zmena prostredia a lahodná káva počas pauzy zároveň pozitívne vplýva na sústredenie účastníkov.

BUSINESS BRUNCH S OBCHODNÝMI PARTNERMI

Staňte sa vo vašom segmente lídrom a určujte trendy biznis stretnutí. Pozvite svojich obchodných partnerov na imidžový business brunch v jedinečnom koncepte kulinárskeho štúdia FOODIE, ktorý nenájdete nikde inde na Slovensku. Taktiež môžete kolegov pozvať do kulinárskej školy, kde sa spoločne priučíte variť chutné pokrmy našich šéfkuchárov.

Image
Simona Šaláteková
Obchodná riaditeľka TRINITY Hotels & Resorts

MODERNÁ MEDZINÁRODNÁ GASTRONÓMIA

`A LA CARTE REŠTAURÁCIE

SENEC AQUA RESORT

Hotelová reštaurácia MIRROR s prekrásnym výhľadom do areálu a na Slnečné jazerá v Senci ponúka výbornú domácu a medzinárodnú kuchyňu formou bufetu ako aj Á la carte servisom. Kapacita reštaurácie je 120 miest a ďalších 20 miest sa nachádza v kaviarenskej časti s modernými koženými sedačkami, kde si môžete vychutnať lahodnú kávu alebo miešaný drink. Priestory sú plne klimatizované. Priame prepojenie s reštauráciou MEETING a letnou terasou zvyšuje jej kapacitu až na 370 miest.

SITNO FOREST RESORT

Á la carte reštaurácia ponúka kvalitné gastronomické služby, široký výber jedál z jedálneho lístka, lahodiaci výber nápojov, rozmanitú vínnu kartu a príjemné prostredie.

Lahodný pokrm si môžete vychutnať aj na novo zrekonštruovanej letnej terase, ktorá ponúka jedinečný výhľad na areál hotela s vonkajším termálnym bazénom, adventure golfovým ihriskom a na okolitú prírodu Štiavnických vrchov. Terasa s komfortným ratanovým sedením je priamo prepojená s bazénovou terasou vonkajším schodiskom.

ATRIUM HIGH TATRAS

Objavte skutočný kulinársky zážitok v našej reštaurácii PARK. Kombinácia pravidelne obmieňaného jedálneho lístka, ktorý ponúka výber jedál slovenskej kuchyne, ale aj obľúbených špecialít medzinárodnej kuchyne, a panoramatického výhľadu na tatranské štíty, zaručuje dokonalý zážitok.

Reštaurácia PARK sa vyznačuje svojou príjemnou atmosférou a profesionálnym prístupom nášho obsluhujúceho personálu. Reštaurácia je ideálnym miestom na konanie slávnostných recepcií či rautov, rodinných osláv ako aj svadieb.