Foodie

jedinečné kulinárske štúdio pre kreatívny teambuilding

Foodie SENEC Aqua Resort

Predstavujeme vám jedinečný koncept FOODIE kulinárskeho štúdia a zážitkového varenia. Priestory Foodie ponúkajú možnosti na usporiadanie voľnočasových aktivít pre ubytovaných aj neubytovaných hostí. Priestor FOODIE vieme pripraviť ako neštandardnú školiacu miestnosť, v ktorej môžu viesť členovia firiem kreatívne porady, brainstorming, prezentácie, firemné stretnutia či odborné školenia. 

Foodie SITNO Forest Resort

Oživte svoje firemné stretnutia a preneste ich do kulinárskeho štúdia Foodie, kde môžete vďaka profesionálnemu set upu usporiadať netradičné školenie, kreatívnu poradu či imidžový business brunch s obchodnými partnermi. A čo takto v rámci teambuildingu zorganizovať kulinársky kurz spojený s degustáciou?

Jedinečná atmosféra navodená rôznymi vôňami a chuťami prispieva k pozitívnemu výsledku pracovných stretnutí. Útulné priestory Foodie sú vhodné pre malé a stredne veľké skupiny, mimo kurzov môže byť Foodie využité aj ako priestor pre neformálne stretnutia a oslavy.

Foodie ATRIUM High Tatras

Kulinárske štúdio Foodie ponúka špeciálne kurzy varenia delené podľa svetových kuchýň alebo špecifických tém (Indická, Ázijská, Grécka, Moderná Slovenská kuchyňa, New York Brunch, Steaky a mäsové špeciality a množstvo ďalších kurzov)

Ideálna príležitosť zorganizovať aktivity pre firmy - zamestnancov a  kolegov vo forme netradičného teambuildingu alebo zážitkovej pracovnej večere, školenia či workshopu.