Kongresy

DO DETAILU PREPRACOVANÉ FIREMNÉ PODUJATIA

Kongresové a eventové sály

Kongresové priestory hotelov siete TRINITY Hotels & Resorts ponúkajú variabilné riešenia pre rôzne podujatia. Naša najväčšia kongresová sála má kapacitu až 650 osôb s možnosťou parkovania predvádzacích vozidiel. Pravidelné školenia, kongresy a konferencie, firemné teambuildingy na kľúč alebo TOP produkt z našej dielne tzv. firemné FAMILY DAYs.

V poskytovaní služieb myslíme na každý detail. Všetky tri hotely siete TRINITY Hotels & Resorts - SENEC AQUA RESORT, SITNO FOREST RESORT a ATRIUM HIGH TATRAS disponujú výnimočnými priestormi, ktoré dokonale dotvárajú charakteristiku kongresových a školiacich miestností.

Školenia, porady, pracovné stretnutia

Na pracovné meetingy či školenia máme k dispozícii viacero plne vybavených salónikov s popisovateľnými stenami SmartWall a dataprojektorom v každom z rezortov siete TRINITY Hotels. Vďaka SmartWall môžete písať voľne po stene priamo do premietanej prezentácie, jednoducho zotriete, alebo pokračujte na vedľajšej stene.

Flipchart, ozvučenie, kávovar, minibar, raut či dátové zabezpečenie? Ponúkame neobmedzené možnosti pre realizáciu firemných eventov.

Výnimočné riešenia a kreatívne prostredie

Vyskúšajte kreatívnu zmenu prostredia pre vaše pracovné sedenia, porady a školenia. Zorganizujte meeting s kolegami či biznis partnermi v hotelovej vinárni, priestoroch Wine, Coffee & Tea či v súkromnej kinosále Mediatro so smart vybavením. Sústredenie môžete podporiť aj kreatívnou zmenou počas coffee breaku.

Využite priestory kulinárskeho štúdia FOODIE, ktorá sa nachádza vo všetkých našich hoteloch. Kurz zážitkového varenia môže byť skvelým okorenením teambuildingu a chutnou pauzou počas školenia či kongresu. Alebo si radšej dáte kreatívnu poradu v priestore umeleckého ateliéru Artclub?

Hotel SENEC

Hotel SENEC

Aqua Resort

SENEC Lake Resort je štvorhviedičkový kongresový hotel s najväčšou hotelovou kongresovou sálou na Slovensku, s ýnimočnými službami v oblasti kongresu, školení a gastronómie.

Hotel SITNO

Hotel SITNO

Forest resort

Štvorhviezdičkový hotel obklopený divokou prírodou štiavnických vrchov ponúka najmodernejšie vybavenie pre Vaše konkresy, školenia či firemné podujatia.

Hotel ATRIUM

Hotel ATRIUM

High Tatras

Výnimočná poloha v Atrium High Tatras s výhľadom na Slávkovský štít je ideálnym miestom, keď chcete dať Vašim obchodným partnerom pocit výnimočnosti.