Hotel SENEC

Aqua Resort

Štvorhviezdičkový hotel na brehu Slnečných jazier. Nové kongresové centrum s najmodernejším technologickým vybavením a s  profesionálnym audio set upom, disponuje najväčšou hotelovou kongresovou sálou na Slovensku. Okrem výhodnej polohy neďaleko hlavného mesta, ponúka SENEC AQUA RESORT výnimočné priestory, ktoré perfektne dotvoria atmosféru vášho kongresu, školenia či firemného eventu.

Do detailu prepracované firemné podujatia na kľúč

 • západ Slovenska, iba 30 min od Bratislavy
 • priamo pri vode, na brehu Slnečných jazier v Senci
 • neobmedzený vstup do Aquaparku Senec
 • najväčšia hotelová kongresová sála na Slovensku
 • umiestnená na prízemí s možnosťou parkovania predvádzacích vozidiel
 • rozľahlý areál hotela ideálny na teambuildingy

Kongresy, školenia a teambuildingy so strategickou polohou

Image
Ing. Stela Kakašová
Obchodná manažérka hotela Senec Aqua Resort

Kongres pre 650 osôb

 • Celková Kapacita: 206 lôžok, 2 poschodia a 80 izieb
 • Kapacita kongresových priestorov: až do 1000 osôb
 • Kapacita parkoviska: 300 miest
 • Masáže a procedúry 4 Elements Day Spa
 • Hotelová kinosála MediaTro
 • Kulinárske štúdio Foodie pre jedinečný teambuilding spojený s varením a degustovaním
 • Aquapark s tobogánmi a relaxačnými bazénmi k dispozícii hotelovým hosťom

Atraktívny športový areál

Rozľahlý hotelový areál na brehu Slnečných jazier v Senci ponúka 2 tenisové kurty, 2 bowlingové dráhy, pétanque, stolný futbal, basketbalový kôš, stolný tenis a súkromnú pláž na brehu jazera s vodnými bicyklami a paddle boardmi.

Doplnkové služby: SENEC AQUA RESORT garantuje každému ubytovanému klientovi ZDARMA neobmedzený vstup do Aquaparku Senec (hneď oproti hotelu).

Školenia, porady, pracovné stretnutia

Máme k dispozícii 6 plne vybavených salónikov s popisovateľnými stenami SmartWall a dataprojektorom. SmartWall vám umožní písať voľne po stene priamo do premietanej prezentácie, jednoducho zotriete alebo pokračujte na vedľajšej stene.

Flipchart, ozvučenie, kávovar, minibar, raut či dátové zabezpečenie? U nás vás čaká firemný event bez obmedzení. Všetky miestnosti sú klimatizované a ich prednosťou je prirodzené denné svetlo s možnosťou zatemnenia.

Mediatro - prezentujte na veľkom plátne

Súkromná hotelová kinosála s pohodlným sedením a kvalitným ozvučením splní požiadavky aj najnáročnejšieho klienta a je vhodná pre skupiny do 25 osôb.

MediaTro je plne vybavená kinosála s príjemným stupňovitým sedením a perfektným výhľadom na plátno. Nadštandardný priestor pre tlačové konferencie, slávnostné uvedenie produktu na trh, ale aj organizovanie školení.

MediaTro je vhodným priestorom na firemné aj súkromné stretnutia. Vymeňte posedenie v hotelovom šport bare za kino a doprajte si zážitok pri sledovaní športových prenosov alebo filmov.

Teambuilding & firemný event

Komplexné služby pod jednou strechou. Prenájmom priestorov to u nás zďaleka nekončí. Naši event manažéri sú vám k dispozícii aj pri organizácii tematických podujatí. Máte záujem o teambuilding, firemnú párty alebo obľúbený koncept Family day pre kolegov aj s rodinami s vlastným koncertom Kamarátov z Trinity? Vyberte si charakter podujatia, tému a program, ktorý vám vyhovuje najviac, o všetko ostatné sa postaráme my.

Image
Ing. Stela Kakašová
Obchodná manažérka hotela Senec Aqua Resort

O hoteli

SENEC AQUA RESORT má vynikajúcu dispozíciu konferenčných a školiacich priestorov vrátane najväčšej hotelovej kongresovej sály na Slovensku. Vďaka umiestneniu na prízemí môžete do kongresky hravo zaparkovať aj predvádzacie vozidlá.

Okrem konferenčných priestorov hotel ponúka ubytovanie s výhľadom na Slnečné jazerá v komfortne zariadených izbách s celkovou kapacitou 160 pevných lôžok a 46 prísteliek. Zloženie izieb: 34 dvojlôžkových, 42 dvojlôžkových s prístelkou a 4 apartmány.


Fotogaléria

Image
Ing. Stela Kakašová
Obchodná manažérka hotela Senec Aqua Resort

Tri destinácie pre vaše firemné akcie

Sme sieť kongresových hotelov a služieb na Slovensku. Trinity Hotels & Resorts Vám ponúka rovnako vysoký štandard služieb v troch rôznych destináciách a jedinečné priestory na Vaše stretnutia, ktoré nikde inde nenájdete. Všetky vaše akcie máte pod jednou strechou spoločnej hotelovej siete.