Funny games

Tak trochu iný teambuilding. Bláznivé stanoviská ako sú míny, opilecké okuliare alebo tímové lyže zabavia aj toho najnáročnejšieho kolegu

Zažite bláznivý teambuilding s Funny Games! Zábavné a bláznivé aktivity ako tímové lyže, opilecké okuliare a hlavolamy vytvárajú atmosféru smiechu a posilňujú tímovú spoluprácu.

Vystúpte z každodennej rutiny a zapojte sa do originálnych výziev.

Funny Games sú ideálne pre tímy, ktoré si želajú odľahčenú a neformálnu atmosféru, plnú zábavy. Vytvorte si nezabudnuteľné spomienky a posilnite vzťahy v tíme prostredníctvom týchto jedinečných a vtipných aktivít.

Teambuilding v téme Funny games zahŕňa nasledujúce aktivity:

1. TÍMOVE LYŽE: Spolupracujte s kolegom, aby ste sa pohybovali súbežne. Táto aktivita vyžaduje koordináciu, komunikáciu a dôveru medzi členmi tímu.

2. SUDOKU: Tím musí spolupracovať na vyriešení veľkého sudoku. Každý člen tímu prispieva svojimi schopnosťami a logickým myslením. Táto aktivita rozvíja analytické schopnosti a tímovú spoluprácu.

3. MÍNY: Prejdite so svojim tímom cez mínové pole pomocou. Musíte sa vyhnúť minám a bezpečne prejsť na druhú stranu. Táto aktivita testuje komunikáciu, rozhodovanie a tímovú spoluprácu.

4. OPILECKÉ OKULIARE: Skúste splniť úlohy so zrakom skresleným opileckými okuliarmi. Súťažte s kolegami v rôznych aktivitách, ktoré vám ukážu, aké ťažké je vykonávať úlohy pod vplyvom alkoholu. Aktivita plná smiechu zlepší vašu komunikáciu a tímového ducha.

5. VYMOTAJ SA: Spolupracujte s kolegami na riešení problémov s zamotanými povrazmi. Musíte sa spoločne pokúsiť rozpliesť zložité uzly a dosiahnuť cieľ. Táto aktivita podporuje komunikáciu, trpezlivosť a tímovú spoluprácu.

6. TWISTER: Vyskúšajte si zábavnú hru Twister, vyskúšajte najrôznejšie figúry a udržte rovnováhu na farebných poliach. Táto aktivita posilňuje tímovú súhru, flexibilitu a smiech.

7. A JE TO! – (zloženie pojazdného dopravného prostriedku): Spolupracujte s kolegami na zložení pojazdného dopravného prostriedku z rôznych dielov. Táto aktivita testuje tímovú spoluprácu, rýchlosť a koordináciu.

8. THE FLOOR IS LAVA: V tejto aktivite sa musíte vyhnúť dotyku so zemou, ktorá je "roztavená lávou". Spolupracujte s kolegami, aby ste sa bezpečne dostali z jedného miesta na druhé. Táto aktivita vyžaduje tímovú spoluprácu, rýchlosť a rozhodovanie.

9. HLAVOLAMY: Riešte rôzne hlavolamy a hádanky, ktoré vyžadujú tímovú spoluprácu a kreatívne myslenie. Táto aktivita rozvíja logiku, analytické schopnosti a tímové riešenie problémov.

10. FUNNY ŠTAFETA: Súťažte v zábavnej štafete, kde tímy musia vykonávať rôzne úlohy plné humoru a bláznovstva. Táto aktivita posilňuje tímovú spoluprácu, rýchlosť a schopnosť zabaviť sa.

Funny Games sú ideálne pre tímy, ktoré sa chcú baviť a vytvárať silné väzby medzi členmi tímu. Tieto aktivity nabudia správnu atmosféru a umožnia všetkým zúčastneným vychutnať si netradičný teambuildingový zážitok.Image
Ing. Iveta Petrušová
Events & animation manager TRINITY HOTELS & RESORT