Hotel Sitno Forest rezort v rekonštrukcií - čo nové ponúkne?

2. marca 2023

V Trinity Hotels & Resorts, a teda aj v Hoteli Sitno, kladieme dôraz na špičkové služby a komfort. Tie vám chceme ponúkať aj naďalej. Preto sme sa rozhodli pre celkovú rekonštrukciu hotelových priestorov.

Či už ste rodina s deťmi alebo firma – Hotel Sitno má všetko, čo potrebujete. A už čoskoro aj v novom, ultramodernom dizajne. Poďme si ukázať viac.

Na čo sa môžu tešiť rodiny s deťmi?

Hotel Sitno je rovnako ako ostatné hotely zo siete Trinity Hotels & Resorts skutočne baby friendly- s jedinečnými priestormi a programom pre deti, s kopou skvelých animátorov a obľúbenými maskotmi- Kamarátmi z Trinity. A hoci samotný hot

el prechádza výraznými zmenami, k rodinám s deťmi bude aj naďalej priateľský. Všetko, čo poznáte, teda zostáva, ale prostredie- to je na nepoznanie.

Pri dizajne nových apartmánov sme sa inšpirovali okolím hotela. Izby dýchajú zemitými farbami doplnenými o drevené prvky. Každý z vyše 300 hostí, ubytovaných na jednom z 224 pevných lôžok a 80 prísteliek si tak môže vychutnať atmosféru lesa a prírody priamo vo svojej izbe.

Experti na kongresy a školenia

V Trinity sme však nie len baby friendly, ale sme aj jednotkou pre firemné podujatia a veľké eventy. Každý z našich hotelov disponuje aj rozsiahlou kongresovou časťou.

Tá sa v Hoteli Sitno rozšírila o nové kongresové sály, ktoré ponúkajú kapacitu až 600 osôb. Moderné a priestranné priestory s výhľadom na Štiavnické vrchy zaručene dodajú vašim kongresom, školeniam či iným eventom celkom nový rozmer.

Wellness a oddych

Či už od detí alebo práce, oddýchnuť si môžete v našom 4 ELEMENTS Wellness & Spa centre, ktoré len nedávno prešlo rovnakou renováciou ako zvyšok hotela. Tešiť sa môžete na saunu, vírivku či personalizované masáže s našou prírodnou kozmetikou.

Prípadne si môžete posedieť pri kvalitnom vínku či šálke kávy vo Wine, Coffee & Tea Lounge alebo vychutnať sledovanie filmu v našej súkromnej kinosále Mediatro.

Zábava pre tím i rodinu

Rodinné či tímové vzťahy môžete upevniť v Bowling night bare alebo pri jednej z mnohých aktivít v Game Zone, ktorá ponúka hneď niekoľko možností zábavy vrátane herných konzol, stolného futbalu a billiardového stola.

V priestrannom športovom areáli nájdete okrem vonkajšieho bazéna, tenisových kurtov, ihriska na plážový volejbal a ihriska pre deti aj jedinečný kaskádovitý minigolf.

Tak na čo ešte čakáte? Snáď už len kým otvoríme brány. Svoj pobyt či kongresové priestory si však môžete zarezervovať už teraz.

Vyskúšajte nové Sitno

Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať nezáväznú ponuku na vaše firemné podujatie, školenie či teambuilding.