Inovácie, rekonštrukcie a modernizácie- v Trinity Hotels kladú dôraz na vysoký štandard

3. júna 2024

Sieť Trinity Hotels & Resorts je známa svojou orientáciou na spokojnosť klientov. Neustále vylepšovanie nielen služieb, ale aj priestorov sa tak, zdá sa, stalo ich štandardom. 

Hotel Atrium

Modernizáciu hotelov siete Trinity Hotels & Resorts odštartoval práve Hotel Atrium, ktorý ako prvý prešiel rekonštrukciou viacerých priestorov. Modernizovaná bola predovšetkým kongresová časť, vrátane salónika a foyeru s kongresovým barom, a takisto aj reštaurácia Park, ktorá získala moderný dizajn.

Rekonštrukciou prešli aj viaceré izby, ktorých dizajnéri sa inšpirovali tatranskou prírodou a podarilo sa im preniesť atmosféru okolitých hôr a lesov aj do vnútra hotela.

Vynovené kongresové centrum nielenže tiež získalo moderný dizajn, ale sa aj zväčšilo o celkom nové priestory. Vznikol tu priestranný foyer, ktorého súčasťou je kongresový bar, vďaka čomu je ideálny na coffee breaky počas kongresov či školení alebo na podávanie večerí počas galavečerov či večierkov. Pribudli aj nové salóniky K3 a K4, ktoré sú vybavené modernými dotykovými obrazovkami, čo umožňuje vpisovanie priamo do prezentácií. Tie je možné prepojiť alebo používať samostatne.

Podobných praktických, ale aj dizajnových vychytávok ponúka nové kongresové centrum viacero. Štýlové LED osvetlenie je nielen atraktívne, no farby je možné prispôsobiť téme podujatia či brandovým farbám. Kvalitné ozvučenie je samozrejmosťou a na prezentáciu sú k dispozícii celkovo až 3 plátna. Prezentujúci má pritom všetko pod palcom- obraz, zvuk aj svetlá je možné ovládať dotykovým panelom v stene či tabletom.

Hotel Senec

No a v neposlednom rade ešte v minulom roku prebehla aj kompletná rekonštrukcia kongresových priestorov v Hoteli Senec. Tie sú jedinečné svojou veľkosťou. Ide o najväčšie hotelové kongresové centrum na Slovensku s kapacitou až do 1000 osôb. Unikátne je však aj vďaka svojej možnosti uloženia automobilu priamo do miestnosti, čo ocenia mnohí vystavovatelia. Pri organizácii eventu bezpochyby oceníte aj prístup s autom priamo ku kongresovej sále a možnosť vykladania vecí priamo do sály, ako aj až 5 metrov vysoký strop, ktorý umožňuje použitie rozsiahlej techniky (LED panely, osvetlenie, pódium, parket...).

Tým však Hotel Senec nekončí a aj tu aktuálne prebieha rekonštrukcia izieb a na prvé izby v novom modernom dizajne sa môžete tešiť každú chvíľu. Práce sú v plnom prúde a vyzerá, že sa je skutočne na čo tešiť.

Kvalitný spánok zabezpečia najmä nové a maximálne komfortné postele. Aby vyhovel požiadavkám viacerých hostí, bol už v minulosti rozšírený o prístavbu nových izieb, čím sa rozšírili kapacity hotela.

V modernizácii neustále pokračujeme a už túto jeseň sa môžete päť tešiť na pribudnutie ďalších  nových izieb v hoteli Atrium a vychutnať si tak ubytovanie vo vyššom štandarde.

Hotel Sitno

Hotel Sitno v súčasnosti nadviazal na svoju predchádzajúcu rekonštrukciu wellness, barov a reštaurácií. Kompletnou rekonštrukciou prešli v minulom roku aj kongresové priestory, izby a chodby. Dizajnové izby a apartmány sú, rovnako ako v Hoteli Atrium, už na prvý pohľad inšpirované okolím hotela. Dýchajú zemitými farbami a celkový dojem dotvárajú drevené prvky, doplnené čiernou a medenou farbou, ktorá vychádza z baníckej histórie lokality. Biznis apartmán okrem komfortu a luxusného dizajnu ponúka hosťom aj ponuku prémiového alkoholu v rámci minibaru.


Možnosť prepojenia ponúkajú aj kongresové sály K1 a K2, čím vzniká priestor až pre 450 osôb. Vďaka tomu sú kongresové priestory Hotela Sitno schopné poňať aj naozaj veľké kongresy. Práve pri nich klienti určite ocenia aj možnosť prepojenia foyeru so salónikmi K3 a K4, čím vznikne nielen priestor pre potrebné prestávky, ale aj pre vystavovateľov a iné prezentácie. Vtedy klienti využijú aj technické a technologické vychytávky priestorov. Do salónikov je možné premietanie prezentácie a zvuku z hlavnej kongresovej miestnosti, čo dovoľuje účastníkom kongresu či iného podujatia urobiť si prestávku kedykoľvek, bez toho aby zmeškali podstatné informácie.

Rekonštrukcia dala týmto priestorom celkom nový, moderný dizajn, ktorý dodá vašim podujatiam ten správny šmrnc. Úroveň vašim eventom dodá aj kongresový bar, ktorý je k dispozícii priamo v miestnosti, terasa s krásnym výhľadom na jazero či ambientné osvetlenie miestnosti s možnosťou prispôsobenia farieb osvetlenia firemným farbám. Všetky funkcie sály má organizátor či rečník priamo pod palcom. A to doslova. Svetlá, plátno aj ozvučenie ovládate jednoducho dotykovým panelom na stene miestnosti. K dispozícii vám bude tiež kompletne nová audiovizuálna technika. Samozrejmosťou je možnosť bezdrôtového pripojenia k dataprojektoru či najrôznejšie druhy mikrofónov (či už do ruky, madony (na hlavu) alebo klopové (na sako).