Jedinečná elegancia na brehu Slnečných jazier

23. januára 2024

V Senci sa začína nová kapitola hotelierstva. V našom Hoteli Senec, špecifickom svojim jedinečným rozľahlým areálom priamo na brehu Slnečných jazier, nastavujeme nový štandard pohodlia a moderného luxusu. Novopripravované izby sú spojením elegancie a funkčnosti, ako aj nadčasového dizajnu, pri ktorom sme sa inšpirovali práve okolitou lokalitou. Hostia tu nájdu priestor pre svoj dokonalý oddych.

Udržateľnosť na prvom mieste

Novými izbami v Hoteli Senec zdôrazňujeme nielen moderný dizajn a luxusné pohodlie, ale aj náš záväzok k udržateľnosti. V rámci rekonštrukcie preto preferujeme ekologické materiály a energeticky efektívne technológie, vytvárajúc tak nielen štýlový, ale aj ekologicky zodpovedný priestor.

Novopripravované izby sú pokračovaním našej trvalej snahy o modernizáciou a neustále zlepšovanie našich služieb, aby sme hosťom poskytli maximálne komfortný zážitok. Nové izby sa inšpirovali dizajnérskymi kúskami svojich predchodcov v Hoteli Sitno a Atrium, s cieľom poskytnúť vám možnosť rovnakého luxusu aj v Hoteli Senec.

Inovácie so zreteľom na jedinečnosť

V srdci tejto rekonštrukcie leží myšlienka vytvoriť pre našich hostí miesto, ktoré bude nielen komfortné, ale hlavne jedinečné. Našou hlavnou snahou je preniesť zážitok a pocit z okolitého prostredia priamo do vnútra izieb. Novopripravované izby preto odzrkadľujú bohatú paletu farieb jazera a slnkom zaliatej pláže. Každý detail je premyslený s cieľom zachytiť jedinečnosť miesta a poskytnúť hosťom priestor na relax, ktorý sa líši od bežných hotelových zážitkov.

Kontaktujte nás pre nezáväznú ponuku na mieru

Image
Ing. Stela Kakašová
Obchodná manažérka hotela Senec Aqua Resort