Kongresové priestory Trinity Hotels & Resorts

20. júla 2023

V Trinity Hotels & Resort nájdete všetko pre svoje podujatie. Aj preto investujeme do modernizácie. V každom z našich hotelov vám je k dispozícii kompletne nová audiovizuálna technika. 

Samozrejmosťou je kvalitné ozvučenie, projektor, flipchart, fixy a potrebný set-up sály (stoličky, stoly). V prípade potreby vám za príplatok sálu aj vyzdobíme presne podľa vašich požiadaviek.

Využiť môžete možnosť bezdrôtového pripojenia k dataprojektoru či najrôznejšie druhy mikrofónov (či už do ruky, madony (na hlavu) alebo klopové (na sako).

Okrem špičkového vybavenia a najmodernejšej techniky sa môžete tešiť na celkom nový moderný dizajn, ktorý dodá vašim podujatiam ten správny šmrnc. Využiť môžete aj náš kongresový bar a možnosť servírovania coffee breakov, bufetov a rautov priamo v miestnosti.

Atrium hotel

Výnimočné priestory pre organizáciu kongresov nájdete aj v srdci Vysokých Tatier.

S kapacitou 450 osôb a s modernou reštauráciou s kapacitou až 230 osôb. Hotel Atrium je ideálnou voľbou pre vaše podujatia. Tie viete vďaka atraktívnej polohe prepojiť napríklad aj  teambuildingom na skalách. 

Kongresové priestory hotela prešli ako prvé kompletnou rekonštrukciou a udali tak štandard pre ostatné hotely siete Trinity Hotels & Resorts. Aj tu nájdete najmodernejšie vybavenie, atraktívny dizajn a všetko čo potrebujete pre podujatie na úrovni. 

Hotel Senec

Kongresové priestory v Senci sú jedinečné svojou veľkosťou. Ide o najväčšie hotelové kongresové centrum na Slovensku, s celkovou kapacitou až 1000 osôb. Unikátne je aj vďaka svojej možnosti uloženia automobilu priamo do miestnosti, čo ocenia mnohí vystavovatelia.

Pri organizácii eventu v Senci bez pochyby oceníte aj prístup s autom priamo ku kongresovej sále a možnosť vykladania vecí priamo do sály, ako aj až 5 metrov vysoký strop, ktorý umožňuje použitie rozsiahlej techniky (LED panely, osvetlenie, pódium, parket...).


Úroveň vašim eventom dodá náš kongresový bar, ktorý je k dispozícii priamo v miestnosti, terasa s krásnym výhľadom na jazero či ambientné osvetlenie miestnosti s možnosťou prispôsobenia farieb osvetlenia vašim firemným farbám. Všetky funkcie sály máte pod palcom vy. A to doslova. Svetlá, plátno aj ozvučenie ovládate jednoducho dotykovým panelom na stene miestnosti.

Hotel Sitno

Kongresové priestory Hotela Sitno ponúkajú kapacitu až 600 osôb. Ide o najväčšie kongresové centrum na strednom Slovensku, s najnovším technickým vybavením. Jednou z jeho hlavných výhod je jeho variabilita. Priestory je možné prispôsobiť na najrôznejšie typy podujatí- na kongresy, galavečer, párty s koncertom, ale aj mnohé ďalšie.


Okrem najmodernejších technológií, variabilných možností využitia a kapacity mu výnimočnosť dodáva práve poloha hotela v srdci prírody. Priamo z kongresovej sály je výhľad na Štiavnické vrchy. Veľkú výhodu poskytuje areál hotela. Ide o jeden z najväčších hotelových areálov, ktorý ponúka možnosti na množstvo športových či iných aktivít. Akékoľvek podujatia sa tak dajú prepojiť aj s teambuildingom v tomto krásnom prostredí.

Nech už si pre svoje podujatie zvolíte ktorýkoľvek z našich hotelov, máte to bez starostí. Vďaka našej vlastnej eventovej agentúre Boutique events vám v Trinity Hotels & Resort radi všetko prispôsobíme na mieru vašim potrebám. Pretože na detailoch záleží.

Kontaktujte nás pre nezáväznú ponuku na mieru

Image
Ing. Stela Kakašová
Obchodná manažérka hotela Senec Aqua Resort