Zoznámte sa s novou obchodnou riaditeľkou siete Trinity Hotels, Simonou Šalátekovou

22. septembra 2022

Radi by sme vám predstavili novú obchodnú riaditeľku siete Trinity Hotels & Resorts Simonu Šalátekovú, ktorá po troch rokoch vystriedala na tejto pozícii Silviu Jakubcovú. Simona pracuje v hotelovom a eventovom segmente celý svoj profesionálny život, a tiež dlhé roky pôsobila v sieti hotelov Trinity. Na pozícii obchodnej riaditeľky vám Simona pomôže s výberom toho pravého hotela pre váš firemný event či kongres. 

Simona, veľmi sa tešíme z novej posily v tíme TRINITY na poste kongresovej špecialistky. Ako si sa dostala do Trinity?
Prvýkrát som spoznala Trinity Hotels v roku 2011, keď som nastúpila do Hotela SITNO ako obchodná manažérka. Neskôr som sa vrátila do Trinity Hotels ako Key account manager a po príjemnej dovolenke sa vraciam opäť.

Aké skúsenosti a vlastnosti ťa priviedli na pozíciu obchodnej riaditeľky v Trinity?
Začínala som ako front office manager, síce v menšom, ale známom hoteli. Potom som pôsobila ako obchodný manažér a neskôr vedúci obchodného oddelenia v Hoteli SITNO. Mám bohaté skúsenosti s organizáciou rôznych typov eventov pre širokú škálu klientov, ktoré som nazbierala na pozícii account managera v eventovej agentúre. Celú profesionálnu kariéru pracujem s ľuďmi na rôznych pozíciách, som empatická, mám rada výzvy a rôznorodosť pracovných činností. 

Prečo si si vybrala práve Trinity Hotels and Resorts?
Trinity je jedinečný projekt, na ktorom pracujú skvelí profesionáli. Každý z hotelov je unikátny v mnohých smeroch. Zažila som každý z hotelov aj ako klient organizujúci firemné podujatie a vždy sme boli nadmieru spokojní. Práca v hotelierstve je veľmi rôznorodá, spoznáte množstvo ľudí, každý z nich Vás niečo naučí. Skôr by sa dalo povedať, že Trinity si vybralo mňa. :)

Ako dlho poznáš Trinity? 
Trinity ma sprevádza posledných 11 rokov môjho života. Za toto obdobie sa Trinity Hotels a každý z našich hotelov posunul na úplne inú úroveň a ja som hrdá že som mohla byť súčasťou tejto zmeny. 

Ako vnímaš koncept kombinácie baby friendly a kongresových hotelov v jednom z pohľadu obchodnej manažérky? 
Práve kombináciou biznis a individuálnej klientely vieme optimálne vyťažiť hotelové kapacity. Cez týždeň u nás klienti pracujú alebo oddychujú s kolegami a cez víkend sú tu so svojimi rodinami. Deti milujú našich animátorov a maskotov Kamarátov z Trinity. 

Aké máš vízie na tejto pozícii?     
Hlavným cieľom mojej práce je spokojný klient a hotel, v ktorom pulzuje život. Keď je klient spokojný, opätovne sa k nám vracia a šíri pozitívnu spätnú väzbu aj do svojho okolia. 

Ako vnímaš hotelový segment po uplynulých rokoch?
Za posledných niekoľko rokov sa toho naozaj veľa zmenilo… pandémia a v súčasnosti energetická kríza významne zasahujú do našich životov. Hotelierstvo je jedno z odvetví, ktoré boli zasiahnuté najviac. Firmy čakajú s prípravou svojich eventov do poslednej chvíle, preto je plánovanie čoraz zložitejšie. Ja však verím, že po dlhom období práce z domu a online porád všetci túžime po spoločnosti, nových zážitkoch a skúsenostiach a to vám vieme v Trinity Hotels dokonale zabezpečiť. 

Čo vnímaš ako najdôležitejšie pri svojej práci? 
Byť flexibilný a empatický. Hotel je živý organizmus a ja musím žiť s ním. :)

Prosím opíš nám proces výberu destinácie pre kongres či teambuilding, keď sa firma rozhodne pre Trinity Hotels, no nie je si istá výberom konkrétneho hotela z našej siete.
Musíme sa spolu s klientom komplexne pozrieť na jeho potreby, čo stretnutím svojich partnerov alebo kolegov sleduje, aký cieľ chce dosiahnuť. Vtedy mu vieme navrhnúť optimálne riešenie. Proces výberu destinácie sa nedá unifikovať, ku každému prípadu pristupujeme individuálne. Preferujem osobné stretnutie s klientom, ideálne priamo v niektorom z našich hotelov, aby klient v realite videl, aké služby mu vieme ponúknuť. 
Keď zistíme konkrétne potreby klienta, vieme mu cenovú ponuku ušiť na mieru. 


Ešte ste sa nerozhodli, či je Trinity Hotels and Resorts tou pravou voľbou pre váš teambuilding, školenie či kongres? Rozmýšľate, či je pre vaše potreby lepší SENEC AQUA RESORT, SITNO FOREST RESORT alebo ATRIUM HIGH TATRAS? Kontaktujte našu obchodnú riaditeľku Simonu Šalátekovú a dohodnite si stretnutie pri káve alebo call, v ktorom vám rada odpovie na všetky vaše dotazy a  poradí s výberom tej pravej destinácie pre váš biznis event.