My vieme kam na teambuilding! Ten najlepší zažijete jedine u nás.

22. februára 2024

Hľadáte miesto, kde vaša firma môže posilniť tímovú súdržnosť a vytvoriť nezabudnuteľné spomienky? Hľadanie sa skončilo! Trinity Hotels & Resorts sú ideálnym miestom na organizáciu vášho ďalšieho teambuildingu. Či už Hotel Senec na Slnečných jazerách, Hotel Sitno v Štiavnických vrchoch alebo Hotel Atrium vo Vysokých Tatrách. 

Vhodný rozmiestnením hotelov po celom Slovensku a širokým spektrom aktivít ponúka naša sieť hotelov všetko, čo potrebujete na vytvorenie unikátneho a zábavného podujatia. Rozľahlý areál hotelov Senec a Sitno, jedinečná poloha v srdci Vysokých Tatier Hotela Atrium, ako aj naše vlastné unikátne priestory, ponúkajú množstvo možností pre aktivity, ktoré zabezpečia, že váš teambuilding bude naozaj nezabudnuteľný.

Hotel Senec rovnako disponuje rozľahlým areálom. Využiť môžete tenisové kurty, plážový bar a súkromnú pláž pri jazere, no nesporne najväčším lákadlom sú závody Dračích lodí priamo na seneckom jazere. 

Či už preferujete výzvy plné adrenalínu alebo radšej relaxujete v prírode, priestory našich hotelov poskytujú možnosti na usporiadanie aktivít podľa vašich predstáv.

Vybrať si môžete so širokej ponuky tém od športových dní až po výzvy pevnosti Trinity, retro športové hry až po pravý farmársky teambuilding sme pripravení vytvoriť zážitok, ktorý presne zodpovedá vašim potrebám.

Všetok program vám totiž vieme zabezpečiť interne, prípadne v spolupráci s overenými partnerskými dodávateľmi. Všetko tak máme pod palcom my, aby ste vy nemuseli. Vďaka tomu bude pre vás a váš tím každý moment nezabudnuteľný a hlavne bezstarostný. 

Jedným z hlavných lákadiel Hotela Sitno je adventure golf s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu a viaceré multifunkčné športové ihriská, kde môže váš tím prejaviť svoje športové schopnosti pri hre beach volejbalu alebo iných kolektívnych športoch. 

No a len a jedine v Hoteli Atrium môžete zažiť teambuilding plný adrenalínu na skale či sa zlaniť priamo po stene hotela. Tí menej odvážni si môžu vychutnať krásu okolitej prírody pri pikniku na lúke.

No a po dni nabitom aktivitami si môžete dopriať relax na masážach či v našich wellness a vodných svetoch či v prípade Hotela Senec dokonca v celom aquaparku.

Kreativite sa medze rozhodne nekladú, a čo je ešte lepšie, nebudete sa musieť starať absolútne o nič. Naša interná eventová agentúra Boutique events sa postará o všetky detaily. Aby bol váš teambuilding úspešný a bez starostí. Hravo zvládneme všetko od plánovania až po realizáciu, a to práve vďaka širokej palete našich služieb. 

Nečakajte a naplánujte váš ďalší teambuilding v hoteli Senec, Sitno alebo Atrium, kde sa spájajú prírodná krása, široké možnosti aktivít a profesionálna organizácia, aby vytvorili skutočne výnimočný zážitok pre vašu firmu. 

Kontaktujte nás pre nezáväznú ponuku na mieru

Image
Ing. Stela Kakašová
Obchodná manažérka hotela Senec Aqua Resort