Pevnosť TRINITY

Teambuilding inšpirovaný známou pevnosťou Boyard

Pevnosť Trinity

 Teambuildingová aktivita inšpirovaná slávnou pevnosťou Boyard!

Získajte všetky potrebné indície a odhalte tajomstvo za dverami pevnosti.

S našou podporou sa vaši zamestnanci postavia pred logické hádanky, ktoré sú známe z obľúbenej televíznej relácie a budú mať možnosť prejaviť tímovú spoluprácu a súťaživého ducha.

Teambuildingová aktivita Pevnosť Trinity je vhodná pre všetky tímy a zamestnancov, ktorí chcú upevniť vzájomnú spoluprácu, rozvíjať komunikačné schopnosti a budovať dôveru. Je to skvelý spôsob, ako povzbudiť tímového ducha a stimulovať zdravú súťaživosť medzi kolegami. Nech už ide o malé alebo veľké podniky, táto aktivita je prispôsobiteľná a zábavná pre všetkých.

Teambuilding v téme "Pevnosť Trinity" zahŕňa nasledujúce aktivity:

  1. LOGICKÉ HÁDANKY: Hádanky v štýle pevnosti Boyard. Náš animátor v tematickom oblečení bude každému tímu klásť predpripravené hádanky, ktoré si vyžadujú logické myslenie a tímovú spoluprácu.

  2. LEN PRE ODVÁŽNYCH - PÁTRANIE PO STRATENOM KĽÚČI: Napätie a adrenalínové momenty pri hľadaní strateného kľúča. Vaši súťažiaci budú mať k dispozícii tmavé nádoby plné rôznych predmetov, aby sa v nich s hmataním museli dostať ku kľúču. Táto aktivita poskytuje vzrušujúci zážitok a súťažiaci sa budú musieť vysporiadať s nečakanými prekvapeniami.

  3. VYCIBRI ZMYSLOVÉ RECEPTORY: Táto úloha je zábavná a interaktívna pre celý tím. Jeden člen tímu bude mať zaviazané oči a ostatní ho budú navigovať cez prekážky, aby našiel konkrétny predmet. Táto aktivita testuje tímovú spoluprácu a schopnosť komunikácie.

  4. FAKTOR STRACHU - ŠVÁBIE PUZZLE: Medzi šváby umiestnime dieliky puzzle a každý súťažiaci bude musieť vytiahnuť jeden a následne spoločne z týchto dielikov zostaviť obrázok. Táto aktivita podporuje spoluprácu a vďaka časovému limitu aj zdravú súťaživosť.

  5. KĽÚČOVÁ ŠTAFETA: Súťažiaci sa vystriedajú v behu cez prekážky. Štafetou je kľúč, ktorým posledný člen tímu otvorí zámok. Táto úloha zdôrazňuje význam spolupráce a dôvery medzi členmi tímu.


Image
Ing. Iveta Petrušová
Events & animation manager TRINITY HOTELS & RESORT