Pivný festival

s ochutnávkou klasických aj remeselných druhov pív
preview

Teambuildingové podujatie PIVNÝ FESTIVAL si u nás môžu vychutnať menšie aj väčšie skupiny až do 150 osôb. Prvá myšlienka zorganizovať firemné podujatie v téme piva sa zrodila v hoteli SITNO. K jeho realizácii napomohla blízkosť pivovaru Steiger, ktorý sa nachádza priamo vo Vyhniach. Pôvodný SITNO FEST nás tak inšpiroval k zostaveniu teambuildingových aktivít, ale aj netradičných párty, ktoré budeme vedieť aplikovať vo všetkých našich hoteloch.

Utužovanie kolektívu a zábava spojená s ochutnávkou klasických aj remeselných druhov pív. Či už ako večerné spestrenie posedenia s kolegami alebo celodenný teambuilding. Pivný festival vás bude určite baviť, prekvapí netradičnými súťažami a bláznivými aktivitami ako crazy opilecké okuliare alebo pivný bicykel.

Nechajte sa inšpirovať známym Oktoberfestom. Základom je dobré pivo a špeciality, ktoré k nemu neodmysliteľne patria. O detaily sa postaráme my – slečny a obsluha v tematických tirolských krojoch, súťaže ako beer pong, slepá ochutnávka pív, hod podpivníkom a podobne.

Pivný festival je vhodný aj pre menšie skupiny ako večerný program po celodennom školení v podobe niekoľkých teambuildingových aktivít. Svojím zameraním je vhodnou témou aj na celodenné firemné podujatie v jednom z areálov našich hotelov. Oktoberfest vieme preniesť do všetkých hotelov siete Trinity Hotels & Resorts – v SENEC AQUA RESORT na brehu jazera v Senci, v SITNO FOREST RESORT v Štiavnických vrchoch či v ATRIUM RESORT HIGH TATRAS v Novom Smokovci.


Image
Ing. Iveta Petrušová
Events & animation manager TRINITY HOTELS & RESORT