Športovný teambuilding

OBĽÚBENý koncept teambuildingu plný aktívnej zábavy
preview

Firemné športové hry sú overenou klasikou v oblasti aktívnej zábavy. Otestujte tímového ducha a prebuďte spontánnu súťaživosť medzi kolegami. Zmerajte si sily v tradičných disciplínach, ale aj v aktivitách, ktoré bežne nemáte možnosť vyskúšať. Celé podujatie vieme smerovať do konkrétnej témy ako napríklad olympijské hry, retro športové hry, zimný teambuilding na snehu či teambuilding na vode so súbojom dračích lodí.

Naši evenťáci sa vyhrajú s kombináciami, aby ste vždy zažili niečo iné, nové a zábavné. Cez deň vás čakajú súťaže a večer tematická párty. Je len na vás, akú kombináciu si zvolíte, všetko premyslíme do každého detailu a vybavíme za vás.

Športový teambuilding v rôznych témach vieme usporiadať vo všetkých našich hoteloch – v SENEC AQUA RESORT na brehu jazera v Senci, v SITNO FOREST RESORT v Štiavnických vrchoch či v ATRIUM RESORT HIGH TATRAS v Novom Smokovci.

Táto téma teambuildingu je aj najčastejšou voľbou v rámci voľnočasových aktivít s kolegami a obchodnými partnermi. Ak napríklad máte v rámci Slovenska viac pobočiek, spoločné športové hry sa môžu stať príjemnou tradíciou vždy v inom rezorte s novou témou.


Image
Ing. Iveta Petrušová
Events & animation manager TRINITY HOTELS & RESORT