Swing, Charleston & Great Gatsby

Najobľúbenejší a najštýlovejší firemný večierok

Zažite najštýlovejší firemný večierok v téme swingu. Živá hudba, swingové „Big bandy“, džezové kvintetá či sextetá. Na parkete vás roztancuje škola tanca a pri bare sa s vašimi chuťami pohrajú profi barmani s exkluzívnou ponukou drinkov.

Preneste sa v čase a objavte čaro swingu a honosných párty. Párty vieme ladiť na motívy známeho filmu Great Gatsby od pozvánky až po program. Nemôže chýbať pestrý sprievodný program pre skvelú zábavu aj mimo tanečný parket.

Ochutnávka rumov a cigár, profi kasíno, vystúpenia, hollywood kvíz či barmanská show. Všetko doplnené výzdobou v téme 30-tych rokov 20. storočia - zlaté balóny, fotobúdka a štýlové doplnky (pre mužov klobúky a pre dámy čelenka s pierkom či cigareta na elegantnej špičke).

Sprievodný program a aktivity tvoríme vždy na mieru, lebo u nás to prenájmom priestorov nekončí. Firemný večierok alebo párty v téme swingu vieme usporiadať na kľúč vo všetkých hoteloch siete TRINITY Hotels & Resorts – v SENEC AQUA RESORT na brehu jazera v Senci, v SITNO FOREST RESORT v Štiavnických vrchoch či v ATRIUM RESORT HIGH TATRAS v Novom Smokovci.


Image
Ing. Iveta Petrušová
Events & animation manager TRINITY HOTELS & RESORT