Teambuilding na vode

Zažite nezabudnuteľný závod na dračích lodiach
preview

Zážitkový teambuilding na vode v nádhernom areáli hotela SENEC AQUA RESORT priamo na brehu Slnečných jazier. Pútavá námornícka téma vás bude baviť, či už sa pustíte do typicky vodných disciplín, alebo spojíte klasické športové hry s námornickými pásikmi.

Nechajte sa inšpirovať videom jedného vydareného teambuildingu so závodom na DRAČÍCH LODIACH.

My rozhodne odporúčame vyskúšať DRAČIE LODE! Čaká vás naozajstná tímová práca a závod v dračích lodiach. Aktivita, kde nevíťazí sila, ale jednota tímu. Zabrať naraz spoločne je viac ako keď zaberie len zopár silných jednotlivcov v tíme.

Hotel SENEC je ideálny pre menšie, ale aj veľké skupiny s možnosťou pestrého využitia vonkajších a nových vnútorných priestorov. Kapacita vnútorných priestorov je až 650 osôb, čo poskytuje zázemie pre vaše aktivity, súťaže a firemné párty korporátnych rozmerov.

Pri organizovaní párty dbáme na každý detail a celý event pre vás pripravíme na kľúč. Sprievodný program a aktivity tvoríme vždy na mieru. Teambuilding na vode ponúkame v SENEC AQUA RESORT s výhodnou polohou blízko hlavného mesta. DRAČIE LODE môžete absolvovať ako samostatnú aktivitu počas školenia alebo aj ako súčasť celodenného teambuildingu pri jazere.


Image
Ing. Iveta Petrušová
Events & animation manager TRINITY HOTELS & RESORT