Unikátne podujatia v unikátnych priestoroch

19. marca 2024

Vyhnite sa stereotypu a zorganizujte naozaj netradičné firemné podujatia. Či už sú to prezentácie, školenia alebo teambuildingy, vďaka našim unikátnym priestorom sa aj vaše eventy zmenia na jedinečné.

Kulinárske štúdio Foodie

Moderný priestor, ktorý je vybavený všetkým, čo pri varení nesmie chýbať. Môžete ho využiť na firemné prezentácie či originálne teambuildingy.

Vďaka svojmu vybaveniu a dizajnovému zariadeniu je ideálnym priestorom pre gastro firmy, ktoré potrebujú realizovať kurzy, školenia alebo prezentácie svojich produktov a spotrebičov. Skvele sa hodí na natáčanie reklamných spotov či relácií o varení. 

Jedinečná atmosféra navodená rôznymi vôňami a chuťami prispieva k pozitívnemu výsledku pracovných stretnutí. Útulné priestory Foodie sú vhodné pre malé a stredne veľké skupiny. Mimo kurzov môžete Foodie využiť aj ako priestor pre neformálne stretnutia a oslavy.

Súkromná kinosála MediaTro

Vymeňte klasický salónik za naše MediaTro- súkromnú, plne vybavenú kinosálu so štandardnou kapacitou 25 ľudí s príjemným stupňovitým sedením s ideálnym výhľadom na plátno.

Kreatívne dielne ArtClub

Rozvíjajte kreativitu svojich zamestnancov. V našej kreatívnej dielni Art Club sú vám k dispozícii výtvarné workshopy pod vedením skúsených lektorov.

Priestor je vhodný ako inovatívna školiaca alebo meetingová miestnosť, ale aj pre vaše teambuildingové aktivity či kreatívny coffee break.

Pod vedením skúseného inštruktora môžete zdokonaliť svoje zručnosti, cibriť kreativitu, zoceliť trpezlivosť a podporiť tímového ducha.

Bowling bar

Moderný a útulný bowling bar je ideálny priestor na večerný program, posilnenie tímovej dynamiky a zabavenie sa s kolegami. Súťažte, zdokonaľujte svoje bowlingové schopnosti a vytvorte neformálnu a priateľskú atmosféru medzi členmi vášho tímu. Samozrejmosťou je neustála obsluha a v prípade záujmu vám pripravíme aj chutnú neskorú večeru.

Poslúži však aj firmám z iných odvetví. Vymeňte napríklad klasický firemný obed alebo večeru za spoločné varenie vo Foodie. Moderné a priestranné štúdio s útulným sedením je ideálny priestor pre netradičné teambuildingy, zážitkové degustácie alebo pracovné obedy. Pripravte si pod vedením nášho šéfkuchára dokonalé menu alebo ľahký a nápaditý snack. Alebo prijmite kulinársku výzvu a dajte si s kolegami súťaž o najlepšie uvarený a servírovaný obed.

Samozrejmosťou je obsluha servírky/čašníka, ako aj vybavenie pre pohodlné písanie či prácu na notebooku. 

Súčasťou kinosály je rečnícky pult, pri každom sedení napájanie na notebook či priestor na coffee break. Plátno a komforné sedenie oceníte pri dlhých firemných prezentáciách. Svojou neformálnou atmosférou je vyhľadávaným miestom pre menšie firemné podujatia, školenia a iné dôležité pracovné meetingy. 

Využiť ho viete aj na oddych. Sledujte s kolegami obľúbené športové prenosy na veľkom plátne alebo vymeňte popracovné posedenie v bare za MediaTro. V prípade záujmu vám tu vieme zorganizovať aj malý event v téme „Hollywood night“.

Herňa GameZone

Plne vybavená herňa, v ktorej sa zabavia naozaj všetci. Game zone je skvelým spestrením tímových akcií. Hry upevňujú spoluprácu, ale aj zdravú rivalitu. Podporíte ňou sústredenie svojho tímu, no a v neposlednom rade sa dobre zabavíte a lepšie spriatelíte. Môžete si zahrať len tak alebo usporiadať turnaje. 

Ktorý z priestorov si vyberiete je len na vás, my sa už postaráme o zvyšok. A to vďaka moderným priestorom, špičkovému vybaveniu a prvotriednemu servis. Vaše podujatia vám spríjemníme aj našim chutným občerstvením.

Kontaktujte nás pre nezáväznú ponuku na mieru

Image
Ing. Stela Kakašová
Obchodná manažérka hotela Senec Aqua Resort