Olympijské hry

hry inšpirované starovekým Gréckom

Olympijské hry posilnia tímovú spoluprácu a zdravú súťaživosť. Buďte súčasťou tejto veľkej udalosti a vytvorte si nezabudnuteľné spomienky na svoje úspechy a víťazstvá. 

Športové disciplíny ako lukostreľba, prekážkový beh či štafeta preveria vašu presnosť a odhodlanie. Vytvorte si s kolegami vlajku pre svoj tím a spojte sa v boji o zlato.

Teambuilding v téme Olympijské hry zahŕňa nasledujúce aktivity:

1. Lukostreľba: Otestujte presnosť a zručnosť v ľukostreľbe. Zamerajte sa na cieľ a snažte sa trafiť šípom do terča. Táto aktivita posilňuje koncentráciu.

2. Hod oštepom: Zamerajte sa na správnu techniku a snažte sa dosiahnuť čo najväčšiu vzdialenosť. Táto aktivita vyžaduje silu, koordináciu a správne technické zvládnutie hodu.

3. Šípky: Majte presnú mušku a dosiahnite čo najvyššie skóre. Trénujte svoje zručnosti v hodoch na terč a snažte sa dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

4. Slalom: Prekonajte slalomovú dráhu čo najrýchlejšie. Táto aktivita si vyžaduje rýchlosť, zručnosť a schopnosť pružne sa pohybovať v rámci technicky náročnej dráhy.

5. Štafeta: Vytvorte tímy a zapojte sa do štafetového behu. Prekonajte určenú vzdialenosť a predajte štafetu ďalšiemu členovi tímu. Táto aktivita podporuje tímovú spoluprácu, rýchlosť a vytrvalosť.

6. Prekážkový beh: Zdolajte rôzne prekážky, ako beh cez pneumatiky, lezenie po lanách a iné. Táto aktivita testuje fyzickú kondíciu, obratnosť a odhodlanie.

7. Hod sekerou: Snažte sa hodiť sekeru čo najpresnejšie a dosiahnuť čo najväčšiu vzdialenosť. Táto aktivita vyžaduje silu, správnu techniku a zameranie na cieľ.

8. Olympijský kvíz: Zúčastnite sa kvízu zameraného na olympijské hry a športové udalosti. Testujte svoje znalosti a spoločne s tímom odpovedajte na otázky zo širokej škály športových disciplín. Táto aktivita podporuje tímovú spoluprácu a vedomosti o olympijských hrách.

9. Športová disciplína (volejbal, tenis, minifutbal): Vyberte si športovú disciplínu, ktorá je vám najbližšia, ako napríklad volejbal, tenis alebo minifutbal. Súťažte proti sebe v priateľskom zápase a prejavte športovú zručnosť. Táto aktivita posilňuje tímovú spoluprácu, športové zručnosti a fair play.

10. Molky: Zabavte sa pri hre molky, kde súťažíte vo triafaní kolíkov pomocou drevených diskov. Zamerajte sa na presnosť a strategické rozmýšľanie, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky. Táto aktivita je zábavná, spoločenská a podporuje súťaživosť.

Tieto rôznorodé aktivity ponúkajú množstvo zábavy a  podporujú spolupráce vo vašom tímye. Môžete si vybrať tie, ktoré najviac vyhovujú záujmom a preferenciám vášho tímu.


Image
Ing. Iveta Petrušová
Events & animation manager TRINITY HOTELS & RESORT