Olympijské hry

hry inšpirované starovekým Gréckom

Olympijské hry posilnia tímovú spoluprácu a zdravú súťaživosť. Buďte súčasťou tejto veľkej udalosti a vytvorte si nezabudnuteľné spomienky na svoje úspechy a víťazstvá. 

Športové disciplíny ako lukostreľba, prekážkový beh či štafeta preveria vašu presnosť a odhodlanie. Vytvorte si s kolegami vlajku pre svoj tím a spojte sa v boji o zlato.

Teambuilding v téme Olympijské hry zahŕňa nasledujúce aktivity:

1. LUKOSTREĽBA: Otestujte presnosť a zručnosť v lukostreľbe. Zamerajte sa na cieľ a snažte sa trafiť šípom do terča. Táto aktivita posilňuje koncentráciu.

2. HOD OŠTEPOM: Zamerajte sa na správnu techniku a snažte sa dosiahnuť čo najväčšiu vzdialenosť. Táto aktivita vyžaduje silu, koordináciu a správne technické zvládnutie hodu.

3. ŠÍPKY: Majte presnú mušku a dosiahnite čo najvyššie skóre. Trénujte svoje zručnosti v hodoch na terč a snažte sa dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

4. SLALOM: Prekonajte slalomovú dráhu čo najrýchlejšie. Táto aktivita si vyžaduje rýchlosť, zručnosť a schopnosť pružne sa pohybovať v rámci technicky náročnej dráhy.

5. ŠTAFETA: Vytvorte tímy a zapojte sa do štafetového behu. Prekonajte určenú vzdialenosť a predajte štafetu ďalšiemu členovi tímu. Táto aktivita podporuje tímovú spoluprácu, rýchlosť a vytrvalosť.

6. PREKÁŽKOVÝ BEH: Zdolajte rôzne prekážky, ako beh cez pneumatiky, lezenie po lanách a iné. Táto aktivita testuje fyzickú kondíciu, obratnosť a odhodlanie.

7. HOD SEKEROU: Snažte sa hodiť sekeru čo najpresnejšie a dosiahnuť čo najväčšiu vzdialenosť. Táto aktivita vyžaduje silu, správnu techniku a zameranie na cieľ.

8. OLYMPIJSKÝ KVÍZ: Zúčastnite sa kvízu zameraného na olympijské hry a športové udalosti. Testujte svoje znalosti a spoločne s tímom odpovedajte na otázky zo širokej škály športových disciplín. Táto aktivita podporuje tímovú spoluprácu a vedomosti o olympijských hrách.

9. ŠPORTOVÁ DISCIPLÍNA (volejbal, tenis, minifutbal): Vyberte si športovú disciplínu, ktorá je vám najbližšia, ako napríklad volejbal, tenis alebo minifutbal. Súťažte proti sebe v priateľskom zápase a prejavte športovú zručnosť. Táto aktivita posilňuje tímovú spoluprácu, športové zručnosti a fair play.

10. MOLKY: Zabavte sa pri hre molky, kde súťažíte vo triafaní kolíkov pomocou drevených diskov. Zamerajte sa na presnosť a strategické rozmýšľanie, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky. Táto aktivita je zábavná, spoločenská a podporuje súťaživosť.


Image
Ing. Iveta Petrušová
Events & animation manager TRINITY HOTELS & RESORT