Retro športovné hry

Bláznivý teambuilding s nádychom nostalgie
preview

Vytrhnite sa z každodennej pracovnej reality, vráťte sa na chvíľu v čase a užite si bláznivý teambuilding s kolegami v téme 80-tych a 90-tych rokov. Pripravíme pre vás množstvo netradičných zábavných súťažných aktivít ako je hod gramofónovou platňou, alebo si môžete vyskúšať klasiky z branných cvičení ako je hod granátom či streľba zo vzduchovky.

Každá aktivita je vystavaná na mieru podľa stanovených cieľov a spôsobu zábavy, ktorý v tíme či firme preferujete. Všetko moderné sa dá vyobraziť s atmosférou retro, ktorú si veľa z nás pamätá z mladosti, a aj preto patrí práve RETRO teambuilding k tým najžiadanejším. Ak vás športové aktivity až tak neberú, určite sa zabavíte pri stavbe vlastnej drevenej motokáry, s ktorou sa budete následne pretekať proti kolegom. Športoví nadšenci si bezpochyby užijú turnaj vo vybíjanej, ktorú sme asi všetci hrali naposledy ako žiaci na základnej škole.

Neoddeliteľnou súčasťou RETRO teambuildingu sú štýlové rekvizity, tematická výzdoba a v neposlednom rade oldies hudba ako podmaz „na plné pecky“. Na záver úžasného dňa vám pripravíme nezabudnuteľnú RETRO párty. Oblečte sa do teplákovej súpravy, vytiahnite pionierske šatky, alebo siahnite po žiarivých farbách 90. rokov.

Svoje spomienky na nezabudnuteľný event si môžete uchovať aj vďaka fotokútiku v štýle RETRO obývačky, akú nájdete v dnešnej dobe už len u svojich starých mám. Z fotografií si na záver môžete urobiť jedinečnú mozaiku, ktorá skrášli priestor každej kancelárie. Zaujala vás bláznivo – nostalgická téma retro? Zrealizujte svoj nápad na zážitkové firemné podujatie práve s nami! Pretože RETRO je stále v kurze a my vieme, ako ho prepracovať do každého detailu.

RETRO športové hry a RETRO párty organizujeme vo všetkých hoteloch siete Trinity Hotels & Resorts – v SENEC AQUA RESORT na brehu jazera v Senci, v SITNO FOREST RESORT v Štiavnických vrchoch a v ATRIUM RESORT HIGH TATRAS v Novom Smokovci.


Image
Ing. Iveta Petrušová
Events & animation manager TRINITY HOTELS & RESORT